Dla doktoranta - Dolnośląska Szkoła Wyższa

DSWpoleca: Już jutro obejrzyj film stworzony przez Abswoletnów DSW pt. Wszystko z nami w porządku.

Zobacz film w którym amerykański sen zderza się z polską rzeczywistością. “Wszystko z nami w porządku” to dokument o marzeniach i o drodze do ich realizacji. Po ponad półrocznej, międzynarodowej przygodzie festiwalowej, film znów będzie można zobaczyć w Polsce. Serdecznie zapraszam na specjalny wrocławski pokaz filmu.

Opis filmu:

Rafał i Bartek rzucają pracę w korporacji i postanawiają stworzyć swoją pierwszą grę video (Lichtspeer). Film pokazuje ostatnie miesiące pracy nad projektem, zmagania z wydaniem wersji na Playstation, emocje bohaterów związane z premierą oraz próby przebicia się do świadomości gwiazd youtuba i prasy branżowej.

Czas trwania: 64 minuty

Borys Nieśpielak - Ukończył MCiKE. Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny. Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Maciej Zakrzewski - Ukończył MCiKE. urodzony we Wrocławiu. Producent muzyczny, twórca muzyki teatralnej i filmowej. Założyciel grupy Digit All Love, muzyk i współproducent zespołów Bipolar Bears, Eklektik Ensemble i D-Prim. Komponował muzykę m.in. do spektakli w Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Ad Spectatores, Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu, Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Teatrze Współczesnym we Wrocławiu, Teatrze Syrena w Warszawie, a także do instalacji REM (Festiwal Światła, Łódź 2016) oraz filmu Wszystko z nami w porządku w reżyserii Borysa Nieśpielaka (2017). W 2017 roku otrzymał nagrodę Tukan Off w ramach 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.