Kolejne seminarium z cyklu "Poza kulturową oczywistością"

Dolnośląska Szkoła Wyższa serdecznie zaprasza do udziału w drugim seminarium z cyklu „Poza kulturową oczywistością”.

Gośćmi seminarium 28 listopada będą prof. Maria Mendel oraz prof. Tomasz Szkudlarek (Uniwersytet Gdański).

Korzystając z formuły Visiting Professor zagoszczą, po raz kolejny w DSW, prof. Maria Mendel i prof. Tomasz Szkudlarek, którzy realizują cykl zajęć dla doktorantek i doktorantów ze Szkoły Doktorskiej DSW. Tematyka seminarium będzie powiązana z zakresem tematycznym przedmiotu Advanced Educational and Cultural Studies.

Seminaria z cyklu „Poza kulturową oczywistością” organizowane są pod patronatem Oddziału PTP Wrocław. Pierwsze seminarium z cyklu odbyło się 29 października, a jego tematyka była wynikiem inspiracji dorobkiem naukowym Profesora Roberta Kwaśnicy, twórcy i pierwszego Rektora Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Na drugie seminarium z cyklu "Poza kulturową oczywistością" serdecznie zapraszamy 28 listopada (czwartek) o godz.13:00, Dolnośląska Szkoła Wyższa, ul. Strzegomska 55, s. 308. (Uwaga! Nastąpiła zmiana godziny)

Kolejne seminaria:

• 12 grudnia, g. 10:00 – 11:30, dr Piotr Zańko (Uniwersytet Warszawski), temat seminarium:   Edukacyjne konteksty oporu kulturowego.

• 17 grudnia, g. 10:00 – 11:30, prof. Andreas Fejes (Linköping University) temat seminarium: Mapping out the Research Field of Adult Education and Learning - seminarium w j. angielskim.

• 18 grudnia, g. 10:00 – 11:30, dr hab. Piotr Stańczyk (Uniwersytet Gdański) temat seminarium: Freirego Suchodolskim. Od marginesów, do centrum i z powrotem na marginesy – poza oczywistością interpretacyjną w filozofii wychowania.

• 16 stycznia, g. 10:00 – 11:30, dr Aneta Ostaszewska (Uniwersytet Warszawski), temat seminarium: „Nakreśliłam własne przeznaczenie” – praca biograficzna jako kategoria pedagogiczna.

Serdecznie zapraszamy!