Przedłużamy rekrutację do Szkoły Doktorskiej DSW

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej DSW zostaje przedłużona do dnia 20 września 2019 roku. Do tego dnia czekamy na dokumenty kandydatek i kandydatów. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 26 września 2019 roku

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej od 1 października 2019 roku wystartuje Szkoła Doktorska DSW. Kształceni będą doktoranci w dyscyplinach naukowych: pedagogika oraz nauki o komunikacji społecznej i mediach.

Kształcenie w Szkole Doktorskiej DSW przygotowuje do uzyskania stopnia doktora w dyscyplinach naukowych: pedagogika, nauki o komunikacji społecznej i mediach. W naborze 2019/2020 przewidziano 4 miejsca w Szkole Doktorskiej DSW: 3 miejsca dla dyscypliny pedagogika oraz 1 miejsce dla nauk o komunikacji społecznej i mediach. Okres kształcenia w szkole doktorskiej to 6 semestrów.
Wszystkie miejsca w Szkole Doktorskiej DSW mają zapewnione stypendia na okres kształcenia.

Rekrutacja odbywa się w drodze konkursu, na zasadach określonych przez Senat Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Przyjęcie kandydatów na I rok do Szkoły Doktorskiej DSW następuje na podstawie wyników postępowania rekrutacyjnego, którego elementami mogą być: opinia pisemna opiekuna pracy magisterskiej, opinia pisemna przyszłego promotora pracy doktorskiej, list polecający, rozmowa kwalifikacyjna, egzamin pisemny lub ustny z wybranych dziedzin, wyniki dotychczasowych studiów, dotychczasowe osiągnięcia naukowe i zawodowe, list motywacyjny, bądź też wszystkie z wymienionych form jednocześnie. Wcześniej należy złożyć wymagane dokumenty (szczegóły w załącznikach).

Termin i miejsce składania dokumentów – PRZEDŁUŻONY DO 20 WRZEŚNIA 2019 r.!!!

Dolnośląska Szkoła Wyższa, Biuro ds. kształcenia doktorantów, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław, p. 402 (IV piętro) w godzinach 9-15 lub pocztą.

Termin i miejsce rozmowy kwalifikacyjnej -  26 WRZEŚNIA 2018 r.

Wydział Nauk Pedagogicznych, ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław

WAŻNE INFORMACJE: